Sport bar - uzabranskych.cz
Voda je základ života ... Ale pivo je pivo. Rezervace 775 112 617
CZ EN
Menu Nápoje Aktuality Denní
menu

Sport bar

Prostorný Sport bar se stejnou nabídkou čepovaných tankových piv Plzeňského Prazdroje a rozsáhlým výběrem kvalitních spiritusů, stařených rumů z celého světa, míchaných nápojů a kvalitních vín.

Nabídku nápojů doplňuje stálý jídelní lístek se speciálními nabídkami a zvýhodněným poledním menu.

Ve sport baru si pak můžete zahrát šipky či fotbálek, ale především zde má neopakovatelnou atmosféru sledování sportovních přenosů na velkoplošném plátně v HD kvalitě, díky které si společnost SportTV vybrala Sport bar pro konání oficiální akce ke sledování zápasu finále Copa America za účasti známých osobností v čele s režisérem a hercem Jakubem Kohákem.

Již nějakou dobu si můžete u nás každý pátek poslechnout Dj´s a zavlnět se v rytmu hudby. Samozřejmě hrajeme na Vaše přání.

Prostor Sport baru je ideální místo na pořádání větších, či menších firemních i soukromých akcí a s kapacitou 130 míst zbyde místo pro každého.

Dovolte nám, pokusit se zpříjemnit Vaši návštěvu.

Zajímavostí jistě je, že v sále U Zábranských se uskutečnil první punkový koncert v Praze a také zde začínal svou úspěšnou kariéru hudebník a básník Jiří Suchý a prezentovali se zde další umělci.

 
zavřít

Copyright © Restaurace U Zábranských a Sport bar Duel
© redakční systém Kompletweb, © design Neofema, s.r.o.